Menu

Copyright © Tüm Haklarım Saklıdır.| Bu sayfa Bayram CEYLAN tarafından geliştirilmiştir.
by Bayram CEYLAN
ANASAYFA

İŞ Tecrübelerim

 • Yazılım ve Dış Ticaret Uzmanı, Güler Bijuteri

  Kasım 2018 - İşe Devam, ÇALIŞIYORUM...

  Güler Bijuteri'ye Work Station(WS-Kendi Markam - CRM-ERP-B2B) Çalışma Panelini kazandırdım. Şu an geliştirmeye devam ediyorum.

  Güler Bijuteri'ye E-Ticaret Web Sayfamızı yazıyor ve geliştiriyorum. Güler Bijuteri - TIKLA

  Ayrıca Çin'den Hammadde, Malzeme ve Ürün Alıyorum. Ürettiğimiz ürünleri Avrupa başta olmak üzere Dünyanın her yerine Satıyorum.

  Güler Bijuteri'de çalıştığım sürece şimdilik sadece Çin'e gittim. Ancak Sayın Patronum Doğan GÜLER'in geniş vizyonu sayesinde :)) tüm dünyaya açılma ve GÜLER BİJUTERİ'nin Ürettiği ürünleri dünyaya yayma hedefindeyiz. Her gün hedeflerimize biraz daha yaklaşıyoruz.

 • Yazılım Uzmanı, Atlasteks

  Ocak 2015 - Kasım 2018

  Atlasteks'e Work Station(WS-Kendi Markam - CRM-ERP-B2B) Çalışma Panelini kazandırdım. Atlasteks'te Çalışan yaklaşık 30 kişi 2015 yılından beri Yazdığım CRM Çalışma Paneli sayesinde işlerini takip etmektedir.

  Atlasteks Müşteri temsilcileri Siparişlerini Panele işler. Atlasteks'in Çin'deki Ofisinde çalışan Çinliler Siparişleri görür ve anında temin ederler. Bu sayede ATLASTEKS işlerini hızlı bir şekilde yönetmekte ve sorunlarını SIFIRA YAKIN indirmektir.

  Ayrıca ATLASTEKS'e kendi ürünleri sergileyebilecek bir Web Sayfası geliştirdim. Atlasteks - TIKLA

  Atlasteks'te çalıştığım süre içerisinde Güney Kore, Çin, Hong Kong, İran, Hollanda ve Polonya'ya Giderek Ticari İlişkilerin gelişmesine katkıda bulundum.

 • Yazılım ve Dış Ticaret Uzmanı, Havana-MarcaMarca

  Ocak 2010 - Ocak 2015

  Havana-Marcamarca da çalıştığım sırada ÜLKEMİZ E-TİCARET'e giriş yapıyor ve E-Ticaret Sayfalarımızda Satış Yapmak üzere sayısını bile hatırlayamadığım yüzlerce MARKA ÜRÜN Geliştirdim.

  MARKALARIM

  RLXON - Bu ürün antideprasan bir ürün ve Türkiye'de yaklaşık tüm eczanelere dağıttık, 250.000 Adet SATILDI. Bu ürün sayesinde bir çok insandan hayırlı dualar aldığımızı biliyorum.

  VERMONTH-GENUOVA-PHILIP RAINER SAAT MARKALARI - Bu saat markalarını üretip Türkiye'nin her tarafına E-TİCARET Sistemi ile sattık.

  HQ GİZLİ KAMERALAR - Bu HQ Markası adı altında dünyanın bir çok ülkesine toptan ve perakende Gizli Kamera sattık.

  Bu yukarıdaki MARKALARIM sadece ülkemizde meşhur olmuş ve bilinen bir kaç marka. Maalesef tüm Markalarımı buraya sığdıramam.MARKALARIMA GİT

  Havana-Marcamarca'da çalıştığım süre içerisinde Rusya, Dubai, Hong Kong, Katar ve Çin'de uzun süre yaşayarak Ticari ilişkilerin gelişmesinde katkıda bulundum.

  Havana-Marcamarca'da yaklaşık 200 WEB SİTESİ Geliştirdik. Firmamız kapandığından dolayı çoğu sayfalarımız kapandı veya yüksek fiyatlara satıldı. Firmamızın Genel Web Sitesi Havana-MarcaMarca - TIKLA